SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Kompjuter MSI ALL IN ONE
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
ID e produktit :
49498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te nderuar klient, Shes kompjuterin e markes se mirenjohur MSI. Eshte kompjuter All In ONE ( Te gjitha ne nje pjese). Gjendja e ketij kompjuteri eshte ne nje status shume te mire. Eshte blere ne Gusht te ketij viti (2014) dhe eshte perdorur shume pak. Performanca siq eshte e treguar ne fotot e bera, eshte shume e mire. Ka hapesire punuese deri ne 300 GigaByte gje qe e ben me te veqant. Sapo eshte formatizuar, dhe ka Windows 7 Ultimate, njeri prej versioneve me te mira te sistemit operativ qe ka prodhuar deri me tani kompania Microsoft. Ka touchscreen, qe e ben te mundur punimin edhe me gisht. Sygjerohet per perdorime ne dyqane apo zyre por eshte i mire edhe per perdorim vetjak ose familjar ne shtepi. Qmimi nuk diskutohet.
Numri Kontaktues : 049 300 732
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »