SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy s2
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '14
ID e produktit :
49511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
telefoni ne gjendje te rregullt,vi'e me mbrojtsen e tij dhe mbushesin, dy kamerat ne gjendje perfekte,mban gjat baterin.
Informata rreth publikuesit
Ard
Prishtinë
044 929 929
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »