SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SERVISE .G.A. Per Tekniken e Bardhe dhe Klima
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '14
ID e produktit :
49549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
.G.A.
sherbime te ndryshme.

G.A. ofron sherbime ne baze te kerkes se qytetarve
Kryesisht interesimi jon eshte ne keto sherbime

1 Teknika e bardhe.

2 Instalimi i klimave.

1.

Ne kuader te teknis tbardh kryejm keto sherbime.

1 Frigoriferit 2 Lavatriqes
3 Shporetit
4 Ene larse etj.....
5 Nuk perjashtohet mundesia e intervenimit edhe ne paisjet tjera shtepiake.

2.

Ne kuader te instalimit te klimave kryejm keto sherbime.

1 Pastrimi i filterav
2 Mbushja me gaz
3 Zhvendosja e klimes
4 Mbushja e klimes se kerrit
5 Montimi i klimes ne objekte
6 Si dhe sherbime tjeta sipas kerkeses
Klient te nderuar sherbimet tona kryhen ne mometet qe ju keni nevoj per ne Sherbimet kryhen me termine per shkak te kerkeses Qmimet tona jan reale me standartin ton.

Qdo konstatim i prishjes ose vizita per intervenim kushton 5 Euro ne Prishtine

Arsyja eshte sepse disa klient kontaktojn me ne dhe kur konstatohet defekti nuk jan dakord te rregullohet dhe ne hupim kohen dhe kemi hargjime per te arritur te ju klient te nderar.

JU FALIMINDERIT PER MIRKUPTIM
.G.A.
GANI ALIU
Kontakti:
Nr. 045 265-946
045 85-40-69
Videospoti .G.A.- www.youtube.com/watch?v=gGiJBj19LlQ 
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »