SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DEKORIME MURI H.0226
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '13
ID e produktit :
4957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Flutura është një insekt i qetë,elegant dhe u fal kënaqësi të gjithëve. Ajo luan me erën dhe qëndron mbi gjithçka që është e bukur. E pëlqen paqen, distancohet nga rreziqet dhe nuk lëndon askënd….

- Sasia e dekorimeve në pako: 1 letër ngjitëse.
- Dimensionet e përgjithshme: 200cm x 47cm.

- Vendoset në çdo sipërfaqe të rrafshët.
- Lehtë për t’u vendosur.
- Të lehta edhe për t’u hequr.
- Të garantuara se nuk do mbesin mbetje në mur.


Ju poashtu mund të dërgoni edhe porosit tuaja personale, çdo dëshirë, dizajn është i realizueshëm. Në çmim është i përfishirë edhe transporti.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »