SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ GARAZHË ME QERA (QENDER)
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '14
ID e produktit :
49576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj garazhë me qera ne qender.
Garazha gjindet tek "4 Llullat " Rruga Bajram Kelmendi (prapa KEP bankes)

Garazha ka sistem automatik te hapjes dhe mbylljes.
Informata rreth publikuesit
Sali
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »