SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DEKORIME MURI H.0117
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '13
ID e produktit :
4961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndieni aromën e gjetheve që merr era dhe cicërimën e zogjëve degë më degë….

- Sasia e dekorimeve në pako: 2 letër ngjitëse.
- Dimensionet e përgjithshme: 110cmX50cm
- Vendoset në çdo sipërfaqe të rrafshët.
- Lehtë për t’u vendosur.
- Të lehta edhe për t’u hequr.
- Të garantuara se nuk do mbesin mbetje në mur.


Ju poashtu mund të dërgoni edhe porosit tuaja personale, çdo dëshirë, dizajn është i realizueshëm. Në çmim është i përfishirë edhe transporti.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »