SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolind Pune
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '14
ID e produktit :
49641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavolin pune, ne gjendje shum te mir dhe shum pak e perdoru pothuajse e re....gjami i pa gervishtur dhe mekanizmi ne gjendje pune te mir.. eshte levizese dhe perdoret per arkitektur pikture etj

kontakt: 044-634-192
Informata rreth publikuesit
Arlind
Prishtinë
049675552
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »