SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DELL LATITUDE D630 | 15.4INCH | 4GB RAM |
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '15
ID e produktit :
49678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- NE GJENDJE PERFEKTE, SHUME I RUAJTUN DHE PUNON MIRE!!
- SHKAKU I SHITJES, NUK PO PERDORET!

- PROCESOR: Intel Core 2 Duo T7250 / 2 GHz
- DISPLAY: 15.4INCH WIDE 1440 x 900 PIXELA
- GRAFIKA: Intel® Graphics X3100
- RAM: 4GB
- DISKU: 120GB
- WIFI
- BLUETOOTH
- WINDOWS 7049722070
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prishtinë
045459690
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »