SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
xFOCUS MEDIA | KODAK, Digital PHOTO
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '14
ID e produktit :
49701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet aparati digital KODAK i ardhur nga Kanada para 1 viti dhe shumë pak i përdorur, arsyeja e shitje është pasi që nuk e përdorim fare. Aparati vjen me kabllot për transferimin e fotove nga aparati në PC, dhe ka SD Card 2GB, është me bateri 1.5 V që rimbushen. (Foto qe shihni eshte orgjinale e aparatit ne fjale)

xFOCUS MEDIA
044/466-114
049/267-667
044/447-384
xfocusmedia@gmail.com
www.xfocusmedia.com 
www.facebook.com/xfocusmedia 
Informata rreth publikuesit
Berat
Vushtrri
044466114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »