SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sherbime Pastrimi
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
ID e produktit :
49714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania private për pastrimin e banesave *KIRBY* nga Prishtina kryen pastrimin e banesave (ambientet e brendëshme shtëpiake), pastrimin gjeneral të banesave larjen
dhe dezinfektimin e tepihave, kauqave, dritareve etj, me aparaturen e përsosur amerikane *KIRBY*. Tel 044/221963
Informata rreth publikuesit
Aroma Kirby
Prishtinë
044221963
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »