SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI VERSACE 045/341-910
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
ID e produktit :
49718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Syze Dielli Versace
Modeli me i ri i Syzeve Versace
Me nje pamje te papershkrueshme
Dhe nje dizajn mahnites
Syzet jan me gjith kuti
Na kontaktoni në: 045/34-19-10
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fiitim
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »