SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtylla betoni HAXHIBEQIRI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '14
ID e produktit :
49719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhojm shtylla betoni per vreshta pemishte dhe rethoje po ashtu bejm edhe prodhimin e shtyllave prej 4metra per mbuloje te pemishteve
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
haxhibeqiri shtylla betoni
Rahovec
+37744848387
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »