SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Naviogacion per IPhone dhe Samsung (vetem 10 euro)
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '14
ID e produktit :
49792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm instalimin e Navigacionit per Iphone dhe Samsung

Navigacioni eshte vetem per Europe, ne te eshte e perfshire edhe Republika e Kosoves me qytet dhe fshatera per rreth punon pa wireles vetem me GPS

instalimi behet nga 30 - 60 min mvaret prej rrjetit

ju mirpresim

045 200 110
049 888 965

viber +37745200110
Informata rreth publikuesit
Hasan
Ferizaj
045 200 110
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »