SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BRENDI COMPANY BËN HAPJEN E PUSAV(BUNARAV) PILOTAME GYPA TE BETONI
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '14
ID e produktit :
49827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me makinerin me tte persosur ne vend Brendi COmpany ben hapjen e pilotave bunarava me gypa te betonit me fellsi deri ne 42 metra e veqanta e Brendi copmany esht shpimi edhe ne terene te forta (GURI ) si dhe bejm hulumtimim e vendit per ujë ne gjith kosoven brendi company me nje staf te mrekullushem ben hapjen e pusave bunarave ne ter kosoven jemi te paret ne kosov per me shum informata kontaktoni ne tel 045 598 205 ju mirpresum brendi company gjindet ne magjistralen ferizaj shtime ne lloshkobare llojzaNese deshironi te keni ujë te pishum brendi company ua zgjith problemin mbrenda 2 ore me makinerit gjigante ne kosov
Informata rreth publikuesit
eggzo
MAGJ FERIZAJ SHTIME [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »