SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GoPro - Phone | Monopod | Selfie Stick | Iphone | Samsung | HTC
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '14
ID e produktit :
49845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit
SELFIE PER GOPRO Hero 2, Hero 3, Hero 4 dhe Telefona.

*Materiali : Metalic, (Dorëza e gomës)

*Ngjyra : E zezë

*Gjatesia Min. 21 cm

*Gjatesia Max.: 1.5m.
Informata rreth publikuesit
Baps
Prishtinë
045694494
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »