SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjensioni “ALDO” tani ofron paluajtshmëri edhe në Shqipëri, si :Villa, Apartamente etj.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
ID e produktit :
49867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni “ALDO” tani ofron paluajtshmëri edhe në Shqipëri, si :Villa, Apartamente etj.

Agjensioni “ALDO” është i autorizuar ekskluziv për ndërmjetësim në shitjen e këtyre pronave për blerës nga Kosova.

Projekti Turistik është investim nga Invesitor serioz me përvojë nga Mbretëria e Bashkuar, të cilët kan zgjedhur Shqipërinë dhe pjesën e saj më të bukur Gjirin e Lalzit, një vend shumë atraktiv për ti kaluar pushimet. Gjithashtu është vendi më I afërt nga Kosova.

Për më shumë informata vizitoni ëeb faqen: www.lalzitbay.com 

Jeni të interesuar për të pasur njërën nga këto apartmane apo villa?

Mundësi edhe përmës Kredisë të financuar nga “Raiffeisen Bank Kosova”

Kontaktoni në: 044 444 221/ 049 559 144

Bul. Bill Klinton, H B1, Nr.2, Prishtinë, Kosovë

Ju mirëpresim!
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »