SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kreme per sallate
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
4988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perberesit :

-1 gote salce kosi
-1 gote me majoneze
-4 tranguj turshi
-1 tufe majdanoze
-vaj ulliri sipas deshires ( si sasi )
-kripe sipas deshires
- piper sipas deshires
-nje limon te shtrydhur

Pergatitja

I marrim te gjithe perberesit dhe i vendosim bashke tek mikseri qe grijme zarzavatet, i perziejme te gjitha bashke deri sa te behet nje mase e njejte,dhe kete mase e vendosim ne nje vazo qelqi , se eshte me higjenike.Kjo perdoret ne vend te vajit, kripes,dhe uthulles. ne sallaten jeshile, lakres se bardhe ,lakres se kuqe ,kraheve te pulave mbas pjekjes ( per ti lyer ne qoftese do sipas deshires )
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »