SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm banesa me qera dhe gjithashtu bejme shtijen e banesave, s
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '14
ID e produktit :
49904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm banesa me qera dhe gjithashtu bejme shtijen e banesave, shtepive, trojeve dhe lokalave ne Prishtine.

Jane me siperfaqe dhe qmime te ndryshme.

Nr per kontakt 044 822 845 dhe 045 588 135

email: delta-ks@outllok.com
Informata rreth publikuesit
delta
Prishtinë
044822845
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »