SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjese per Audi A8 3.7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '13
ID e produktit :
5000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shes pjese per Audi A8 3.7 230 PS
-Automatik Tip-Tronik
-Klimatronik dy zonal
-Karrikat lekure dhe me nxemje
-Xhamat elektronik
-Fellne Borbet 17"
-Dy televizora 7"
Informata rreth publikuesit
Ballkan Auto
Gjilan
044 133 332
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »