SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Inox Profil
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '14
ID e produktit :
50050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Inox Profil - Punojme: Konstruksione te shkalleve dhe gilinderave nga Inoxi (Rostfrei) si dhe sende me porosi si: Tavolina, Rafta,Dekore te ndryshme. Punime nga llamarina si dhe saldime ne teren.
Informata rreth publikuesit
Inox
Prishtinë
045400168
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »