SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjese per Bmw X5 4.4i Automatik Tip-Tronik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '13
ID e produktit :
5010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shes pjese per Bmw X5 4.4 286 PS
- Automatik Tip-Tronik
- Klimatronik dy zonal
- Navigacion & TV & CD changer me 6 CD
- Karrika lekure me nxemje dhe me levizje elektronike
- Pasqyre me nxemje dhe me levizje elektronike
- Xenon
- Drita te mjegulles
- Senzora te parkimit
- Fellne BMW 19" me goma M+S 255/ 55 R19

-Ballkan Auto-
044/49 133332

Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanovc.
Informata rreth publikuesit
Ballkan Auto
Gjilan
044 133 332
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »