SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer te brendshme Italiane
Çmimi :
€108.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
ID e produktit :
50101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dyer te Brendshme druri,prodhim italian,"FAVIO-Italy".Paneli i deres 2X8mm Mediapan,brendesia e mbushur 100% me dru.Korniza gjithashtu 100% e mbushur me dru.Folje e plastifikuar e cila e mbron nga lageshtia.
Dizajne moderne.
Ne cmim jane perfshire:korniza(vesha) e deres,brava,rezët,cilindri,dhe tri bagllamë,si dhe transporti.
Garancioni:10 vite.

044/123-597
049/123-597
Informata rreth publikuesit
Favio-Italy
Prishtinë
044123597
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »