SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjese per Jaguar XJ6 3.2 - 3.6 - 4.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '13
ID e produktit :
5011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pjese per Jaguar XJ6 3.2 - 3.6 - 4.0
-Automatik
-Klime
-Karrikat lëkur qe levizin ne menyre elektronike dhe me nxemje
-Xhamat Elektronik etj.
Informata rreth publikuesit
Ballkan Auto
Gjilan
044 133 332
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »