SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TORTE ME POROSI - NGA "BEFASI E EMBEL"
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '14
ID e produktit :
50119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndermarrja Familjare "Befasi e Embel", ofron per te gjithe te interesuarit torta me forma dhe madhesi te ndryshme per festat tuaja.

Tortat i pergatisim per keto raste:
-per ditelindje
-per fejesa
-per martesa etj..

Cmimi sipas marreveshjes...

Me poshte mund t'i shihni disa foto te tortave qe ndermarrja jone familjare i ka punuar per klientet tane.
Gjithashtu ne fan Page-in tone ne Facebook mund te shihni me shume torta te punuara.

Kontakti nga ora 10:00 deri ne 18:00
Informata rreth publikuesit
Befasi
Prishtinë
045 494 114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »