SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjese per Audi A6 Allroad 2.5 TDI Quattro Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '13
ID e produktit :
5012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shes pjese per Audi A6 Allroad 2.5 TDI (me I te kuqe) 180 PS
- Quattro.
- Automatik Tip-Tronik
- Kilometrazha: 150000km.
- Klimatronik dy zonal.
- Amortizimi i vetures mund te rregullohet ne menyr elektronike.
- Karrikat lekur qe levizin ne menyr elektronike
- Xenon.
- Navigacion dhe CD changer.
- Bord kompjuter.
- Airbag.
- ABS. Brake Assist, ESP dhe ASR.
- Pasqyre me levizje elektronike dhe me nxemje etj.

-Ballkan Auto-
044/49 133332

Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanovc.
Informata rreth publikuesit
Ballkan Auto
Gjilan
044 133 332
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »