SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjese per Bmw 750 5.4 V12 E38
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '13
ID e produktit :
5015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pjese per BMW 750 5.4 V12 E38 327 PS
-Automatik Tip-Tronik
-Klimatronik dy zonal
-Xenon
-Karrikat lekur qe levizin ne menyre elektronike dhe me nxemje
-Stopat Led
-Senzora te parkimit
-Navigacion & TV BMW MK 3 (MK III) me ekran 4:3
-Cd changer me 6 CD
-Airbag
Informata rreth publikuesit
Ballkan Auto
Gjilan
044 133 332
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »