SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ludwig Accent Custom set
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '14
ID e produktit :
50183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tupanat perbahen prej:

Bass 26"x16" ,
Tom tom 13" x 11" ,
Floor Tom 16" x 16" dhe 18" x 16" ,
Snare 6-1/2" x 14"

Mbajtset:

3x Mbajtse per qinella
1x Mbajtse per hi-hat
1x Bass pedale (me cante)

Secili tupan e ka canten e vet, ni cant tjeter e madhe per mbajtset + cant per qinella.
Lekurat e Bass tupanit jan te demtume, tjerat jan ne gjendje t'rregullt.
Informata rreth publikuesit
Pajazit
Fushë Kosovë
049686264
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »