SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tablet PC Orion: QuadCore 1GHz, 1GB RAM, 8GB FLASH
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '14
ID e produktit :
50239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tableta-t jane te ri dhe me garancion 3 mujor
Informata rreth publikuesit
Tech Store
Prishtinë
049642225
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »