SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse dhe çerdhe për fëmijë “BABYLAND”
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '15
ID e produktit :
50344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Orë mësimore shtesë rreth detyrave
të shtëpisë për klasat nga I-V

- Kurse të matematikës për klasat VI-IX

- Kurse të fizikës për klasat VI-IX

- Çerdhe për fëmijët tuaj në një ambient
të ngrohtë dhe edukim adekuat i tyre

BabyLand
Përballë Teatrit "Dodona" , Prishtinë


Mob: 045 297 997
049 888 616

Email: babyland.pr@gmail.com
Informata rreth publikuesit
049888616
Prishtinë
049888616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »