SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banes ose shtepi per ruajtje ne Prishtine ose F.Kosove, ja
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '14
ID e produktit :
50345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banes ose shtepi per ruajtje ne Prishtine ose F.Kosove, jam 3 antare (une, gruaja dhe nje femij 1 vjeq), vlen per personat qe gjenden jasht Kosoves, shpenzimet tjera i kryj une (si rrymen etj.). Marreveshjen e bejme me kontrat tek noteri, per qdo gje pergjigjem.

B.Sinani nr.tel. 049 901 852
Informata rreth publikuesit
Blerti
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »