SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten gilinderat bej ndrrim me telefon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
ID e produktit :
50355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GILINDERAT TE PERDORUR POR NË GJENDJE SHUM TË MIR GILINDERI I TARASES GJATSISA 6.5 m ndersa i shkallve 5.5 m 25 euro metra . ndersa tË njejti mi porosit 40 euro Ësht metra .gjindemi ne prishtin dhe mund ti shikoni gilinderat ne qdo koh ju mirpresim . PO ASHTU BEJ NDRRIM EDHE ME NAJ TELEFON TE MIR .
Informata rreth publikuesit
Afrim
Prishtinë
044 878 728
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »