SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs privat i gjuhës angleze
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '14
ID e produktit :
50629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbaj kurs privat të gjuhës angleze për fëmijët e klasës së tretë dhe katërt. Vecantia e kursit është numri i vogël i nxënësve në grup (5) dhe metodat shumë atraktive të mësimdhënies. Për më shumë informata, kontaktoni në numrin e telefonit +377 44 808 281.
Informata rreth publikuesit
Erjona
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »