SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Nokia Lumia 820
Çmimi :
€144.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '14
ID e produktit :
50667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nokia lumia 820 i perdorur rreth 8 muaj ne gjendje te shkelqyer ram 1gb camera 8mp 8gb ..telefoni eshte i hapur per te gjithe numrat i blere ne itali me karikues usb dhe kufie Nr Kontakti 0686937221 Cmimi eshte 200 mije lek..
Informata rreth publikuesit
Mario
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »