SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4S 16Gb Me te gjitha pajisjet
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '14
ID e produktit :
50669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 4S ne gjendje te rregullt 16GB , punon shum mir dhe shpejt , nuk ka asnje grrith
Iphone osht me gevey punon me kejt kartat e kosoves, versioni osht 7.1.2.
Me iphone vjen kutia , adapteri dhe nje mbrojtse .
049258772
Informata rreth publikuesit
Labinot
Ferizaj
049258772
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »