SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung s3 te dy llojet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
ID e produktit :
50671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 Samsung S3 te zi dhe te Bardhe ne gjendje te Rregullte , samsung i zi nuk ka shenja shume te medha eshte i ruajtur mire,
ndersa i bardhi eshte pak i krisur ne pjesen e majt ashtu edhe siq duket edhe ne foto por te dy jane ne gjendje te rregullt per keta te dy jap garancion 1 JAVE :
GARANCIONI vlen vetem per defekt me TELEFON nese diqka nuk punon mire me telefon ateher kthehen paret perndryshe JO.
nuk bej nderrime me tel..
dhe per me shume INFO mund te me kontaktoni vetem ne FB apo ne what's app ose viber ..Atu mund te ju dergoj foto me shume te TEL: nga cdo pjes e telefonit

JU LUTEM MOS BENI THIRRJE NE TEL. flm per mirekuptimin . :

www.facebook.com/gent.zogjani.71 
049 541 215
049 702 707
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
fushe kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »