SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
blackberry z30
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
ID e produktit :
50672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BLACKBERRY Z30 ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur shume mire ashtu edhe si duket ne Foto : per ket tel une jepi GARANCION 1 jave veq nese ka prishje me sistem te telefonit apo nuk mban bateri shume... per cdo defekt telefonit un jepi garancion 1 JAVE.. nese ka diqka defekt PARAT kthehen perndryshe JO.
per me shume INFO mund te me kontaktoni ne : FB // WHAT'S APP /// VIBER ju lutem mos beni thirrje vetem me kontaktoni me sms ju FALEMINDERIT :) .

www.facebook.com/gent.zogjani.71 
049 541 215 //nr kontaktus
049 702 707 //nese nuk mund te pergjigjem ne nr e pare.
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
Fushe kosove. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »