SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makin Shtypi Man Miller TP 74-4C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '14
ID e produktit :
50682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Offset makina Man Miller TP 74 - 4C në gjendje shumë të mirë teknike
Makina gjendet në Prishtinë dhe mund të testohet.
Viti i prodhimit 1992
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044111455
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »