SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
blackberry torch 9800
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
ID e produktit :
50688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bb TORCH 9800 ne gjendje shume te rregullt
CMIMI eshte shume i arsyeshem nuk bejm nderrime
GARANCIONI : vlen 2 jave vetem ne rast se ka defekt telefoni perndryshe JO.
CMIMI eshte 60 EURO
per cdo INFO ju lutem kontaktoni ne fb apo ne nr kontaktues qe eshte me poshte.. dhe ju lutem mos beni thirrje vetem shenoni me sms ne whats app // viber/// facebook..

www.facebook.com/gent.zogjani.71 
049 / 541 /215
049 /702/707
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
fushe kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »