SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
blackberry 9900 GOLD
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
ID e produktit :
50689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes blackberry 9900 GOLD ne gjendje te rregult i ri pa perdorur vetem se nuk ka PAKO per te cmimi eshte i arsyeshem 170 euro
GARANCIONI vlen 1 jave telefoni kthehet nese ka defekt me tel. me softwer me graphic ose ndonje defekt tejter tel mund te kthehet perndryshe JO.
per me shume INFO mund te me kontaktoni ne nr kontaktues dhe ne FB ju lutem mos beni thirrje vetem me kontaktoni me sms ne FACEBOOK // WHATS APP /// VIBER

www.facebook.com/gent.zogjani.71 
049 541 215
049 702 707
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
FUSHE KOSOVE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »