SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLACKBERRY Q5
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
ID e produktit :
50690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes blackberry '' Q5 '' i ri ne gjendje te rregullt garancion 1 jave ne rast se ka defekt ose nuk punon mire teli dhe parat kthehen perndryshe JO ! .
Cmimi eshte 150 euro dhe eshte shume i arsyeshem nuk bejm nderrime dhe nuk shitet me lire se cmimi qe eshte i caktuar
per me shume INFO ju lutem me kontaktoni ,, dhe ju lutem mos beni thirrje ne tel: por me kontaktoni me SMS ne FACEBOOK ///WHAT'S APP /// VIBER //

www.facebook.com/gent.zogjani.71 
049 541 215
049 702 707
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
FUSHE KOSOVE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »