SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung GALAXY Tab3.I bardh ne gjendje te mir.SHitet URGJENTISHT
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '14
ID e produktit :
50704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung Galaxy Tab 3 8g.
Ka shum Aplikacione dhe lojra si:Viber , Facebook , Tango , Fifa 14,15 etj.
Android Version 4.4.2
Model Number SM-T210
Nuk posedon vend për Kartel
Informata rreth publikuesit
Albin
Vitia
VITI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »