SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AutomaticDoors
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
50718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automaticdoors bën shitjen dhe montimin e dyerve automatike për garazha , dyerve industriale, dyerve të dhomave, laura (rampa),dyerve të oborrove.
A dëshironi të ndjeni sikur jeni duke jetuar në një kështjellë mbretërish?
Atëherë bëni zgjedhjen e duhur.
Cilësi e lartë e materialit e testuar nga Instituti përkatës.
Material gjerman me 10 vite garancion.
Gjendemi në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë fshati Milloshevë.
Mos hezitoni na vizitoni në adresën përkatëse, ose në faqen tonë www.automaticdoors-ks.com 
automaticdoors08@hotmail.com
044/049-393-088
Informata rreth publikuesit
Automatic Doors
Kastriot
044 049 393 088
Magjistralja Prishtinë-Mitrovicë fshati Milloshevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »