SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Produksioni Muzikor KOHA - Mitrovicë
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '14
ID e produktit :
50949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Produksioni Muzikor KOHA - Mitrovicë

Bëjm Muzikë LiVE Dhe Me DJ Për Dasma Dhe Ahengje Të Ndryshme . [party etj] .

Njëkohësisht Japim Zërim Me Qera .

Ne Punojmë Me Miksetën Dynacord 3 [modeli i fundit]
Boksat [zvoqnikat] ElektroVoice EV , Max etj etj ...

Për q'Do Informatë Rreth Qmimit Apo Diqka Tjeter Kontaktoni Menagjerin Apo Në Faqen Tonë Ne FaceBook .

WwW.FaceBook.Com/ProduksioniMuzikorKOHA 

Menagjeri : Gazmend Peci +38649-129-373
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Mitrovicë
+38649129373
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »