SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjese per Audi 100 C4 2.6 - 2.8 - 2.2 Turbo Benz - 4.2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '13
ID e produktit :
5096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pjese per Audi 100 C4 2.6 - 2.8 - 2.2 Turbo Benzin - 4.2 Viti 1993 , klimatronik
-Gjithashtu shes dhe 2 ulse te cilat jane extra dhe vendosen mbi rroten rezerve (vetem per Audi 100 C4 Karavan)Me 7 ulse
Informata rreth publikuesit
Ballkan Auto
Gjilan
044 133 332
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »