SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Festoni Vitin e Ri ne DUBAI
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '14
ID e produktit :
50990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me Shume Detaje:

Në pagesë përfshihen:
• Transferi me autobus nga Prishtina në aeroportin e Shkupit dhe anasjelltas
• Bileta kthyese e aeroplanit me taksa, fluturim Direkt Shkup - Dubai - Shkup
• Transferi nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel me 3* në Dubai
• Mëngjeset në Hotel
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit
• Guida vendase në disa Shëtitje

Në pagesë nuk përfshihen:
• Tarifa e vizës së hyrjes në Dubai
• Të gjithë Ekskursionet "Opsionale"
• Darka Speciale e Vitit të Ri

Shtesat dhe Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
1. Shtesë për Vizë Hyrje - €80
2. Drekë në Hotel Burj Al Arab - €155
3. Parku Ujor Aquaventure - €70
4. Parku Ujor Wild Wadi - €75
5. Shfaqje me delfine dhe foka tek Dubai Delphinarium - €35
6. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa - €40
7. Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow - €40
8. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë - €50
9. Darka e Vitit të Ri në Hotel 5* me transfertë - €150
10. Shëtitje me Helikopter - €215
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »