SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHERBIME PER HAPJENE GYPAVE TE KANALIZIM
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '14
ID e produktit :
51002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BEJMHAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE T E KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE QMIME SHUM TE VOLITSHME!! NE GARANTOJM NE ZHBLLOKIM DHE PASTRIM 1OO% TE TE GJITHA LLOJEVE TE GYPAVE GJITHASHTU BEJM EDHE INQIZIMIN E GJITHA LLOJEVE TE GYPAVE ME KAMERA ME MODERNE DHE SANIMIN E GJITHA DEFEKTEVE .. KOMPANIJA "FIDANI" .... 24 ORE NE SHERBIMIN TUAJ.... PER KONTAKT LAJMRONI NE NR: 045 376 376 044 179 521.

NE SHERBEJM NE GJITHE KOSOVEN...
Informata rreth publikuesit
fidani26
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »