SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Rafti per Libra
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
ID e produktit :
51117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Rafti per Libra, i bukur te perdoret edhe per dekorim te dhomes dhe mjaft kompakt, i cili ze me shume se 100libra.
Rafti ka
Gjatesia 118cm,
Gjeresia: 108cm.
Si dhe larte i ka te vendosura poqat e drites si zbukurim.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »