SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Rottweiler
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
ID e produktit :
51123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Rottweiler femer
Ka lindur ne janar 2014
Eshte me libreze dhe me vaksina te rregullta
Ne foto eshte para 3 muajsh
Emrin e ka Diva
Informata rreth publikuesit
Alban
Tirana, Albania
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »