SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EUROPCAR - Perfaqesia per Kosove
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '14
ID e produktit :
51125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Europcar - ofron marrje te makinave me qera duke filluar nga kategorite Mini deri Luxury, me çmimet me te lira ne treg. Ofrojme zbritje me rastin e festave te fundvitit. Krejt çka duhet te beni eshte qe te rezervoni me heret dhe te huazoni vetuar tuaj te preferuar. Poashtu, duke e ditur se vikendi eshte pjesa me e embel e javes, ofrojme zbritje ne marrjen e veturave me qera gjat vikendit. Europcar eshte agjensioni nr 1 ne Evrope per huazimin e veturave. Gjendemi ne dy lokacione: Prishtine(Afer stacionit te autobuseve) dhe Aeroporti Nderkombetar i Prishtines.

Tel: +381 38 541 401

Webfaqja: www.europcar-ks.com 
Facebook: www.facebook.com/europcarkosovo 
Informata rreth publikuesit
Europcar
Prishtinë
37744116746
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »