SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blackberry Bold 9300
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '14
ID e produktit :
51177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BlackBerry Bold 9300, ne gjendje shume te mire dhe shume i ruajtur, i dekoduar, punon me te gjitha SIM kartelat. Çmimi: 50 eur.
Informata rreth publikuesit
Gitaristi
Prishtinë
049350134
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »